Podpora otěhotnění

(protože mám osobní zkušenost, kdy se ženě nedaří otěhotnět, snažím se být nápomocna druhým ženám, aby se dočkaly vytouženého miminka. Po dvou neúspěšných těhotenství, kdy jsem na začátku sedmého měsíce přišla o děti, a následně se mi nedařilo otěhotnět vůbec. Myslím, že se dokáži zcela vcítit do situace obdobně postižených žen...)

  1. Seznámím se s vašim problémem (buďto mi napíšete, nebo osobně sdělíte váš příběh)
  2. Vyčistím vaši i partnerovu rodovou linii, jak ženskou, tak i mužskou, tzn. čtyři rodové linie (pokud se jedná o umělé oplodnění, tak vám následně řeknu, jaké informace potřebuji)
  3. Odstraním bloky, které se u vás ukazují ze tří inkarnací, které měly největší vliv na vaši současnou situaci
  4. V kostce sdělím, na kolik procent jste v pořádku po fyzické a psychické stránce, jak se ukazuje vaše životní energie, vaše čakry, meridiány
  5. Zeptám se na váš běžný jídelníček, jak se běžně stravujete (zpětně jen dva dny...), posoudím a dám doporučení, které potraviny vám neprospívají (jsem absolvent Institutu moderní výživy, obor výživa v těhotenství, a matky při kojení)
  6. Napíšu, které bylinky, případně vitamíny je u vás zapotřebí doplnit
  7. V konkrétní domluvenou hodinu vám budu předávat energetickou terapii - 3 x 1 hodina
  8. Na email vám přepošlu video s uvolňovací cvičebnou sestavou, stačí si vybrat jen některé cviky, které zařadíte do pravidelného denního režimu


Cena: 3.000Kč/ dálková varianta 8 hod.

             5.000/ kombinovaná varianta osobní - 2hod.  + dálková varianta 6 hodin

platba předem na účet do České spořitelny 1330564073/0800